Semana Santa Málaga van dag tot dag. Klik op de processies voor de route en eventuele tips en videos.

Wil je het programma mét plattegrond printen? Of op je tablet of smartphone gebruiken?

Download hier je GRATIS Semana Santa mini-gids

Zondag
2017-04-09
Maandag
2017-04-10
Malaga centrum
Dinsdag
2017-04-11
Woensdag
2017-04-12
Donderdag
2017-04-13
Vrijdag
2017-04-14
Zondag
2017-04-16
Malaga centrum
09:45 - 14:40
Pollinica

Route

Kerk San Felipe Neri, Parras, Cruz del Molinillo, Ollerías, Carretería, Puerta Nueva, Pasillo Santa Isabel, Plaza Arriola, Atarazanas, Hoyo de Espartero, Ordóñez, Alameda, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Calderería, Plaza Uncibay, Casapalma, Álamos, Cárcer, Madre de Dios, Montaño, Plaza Montaño, Guerrero, Parras, Casa Hermandad.

10:55 - 18:00
Lagrimas y Favores

Route

Iglesia de San Juan, San Juan, Calderón de la Barca, Fernán González, Cisneros, Especerías, Nueva, Plaza de Félix Sáenz, Sagasta, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, Tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Granada, Echegaray, San Agustín, Santa María, Molina Larios, Plaza del Obispo, Molina Larios, Strachan, Larios, Liborio García, Mesón de Vélez, Martínez, Puerta del Mar, Plaza de Félix Sáenz, San Juan, a su Templo.

 

Tip!

Dit is de processie waarbij je zomaar eens Antonio Banderas kunt zien.

13:15 - 23:30
Humildad y Paciencia

Route

Casa Hermandad, Plazuela María Santísima de Dolores y Esperanza, Reboul, La Unión, Pasaje Eguiluz, Paseo de los Tilos, Plaza de la Solidaridad, Callejones del Perchel, La Serna, Peregrino, Medellín, Cuarteles, Puente de la Misericordia, Pasaje Linaje, Alameda Colón, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Marqués de Larios, tribune, Granada, Plaza, Spínola, Plaza del Carbón, Molina Larios, Plaza de la Marina, Alameda Principal, Córdoba, Vendeja, Alameda Colón, Pasaje Linaje, Puente de la Misericordia, Avenida de la Aurora, Ancha del Carmen, La Serna, Callejones del Perchel, Plaza de la Solidaridad, Paseo de los Tilos, Pasaje Eguiluz, La Unión, Gregorio de Frías, Reboul, Plazuela María Santísima de Dolores y Esperanza , Casa Hermandad.

14:15 - 22:20
Humildad

Route

Parroquia, Basílica, Real Santuario de Sta. Ma de la Victoria y de la Merced, Plaza del Santuario, Compás de la Victoria, Altozano, Cruz Verde, Peña, Mariblanca, Puerta de Buenaventura, Plaza del Teatro, Comedias, Santa Lucía, Granada, Plaza de la Constitución, Especerías, Nueva, Plaza. Félix Sáenz, Sagasta, Plaza Arriola, Atarazanas, Ordóñez, Alameda, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Siglo, Molina Larios, Santa María, San Agustín, Cister, Estación en la S.I.C.B, Cister, San Agustín, Echegaray, Granada, Plaza de Jesús de Castellanos, Granada, Plaza de la Merced, Victoria, Compás de la Victoria, Plaza del Santuario, Parroquia, Basílica, Real Santuario de Sta. Ma de la Victoria y de la Merced, a su Templo.

15:00 - 23:45
Dulce Nombre

Route

Plaza de Capuchinos, Carrera de Capuchinos, Dos Aceras, Plaza del Teatro, Méndez Núñez, Granada, Echegaray, San Agustín, Cister, Patio de los Naranjos, Estación Penitencial en la S.I.C.B., Patio de los Naranjos, Cister, Santa María, Molina Larios, Plaza de la Marina, Alameda (zuid), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Calderería, Casapalma, Cárcer, Álamos, Plaza de la Merced, Madre de Dios, Montaño, Dos Aceras, Carrera de Capuchinos, Plaza de Capuchinos.

16:15 - 01:15
Salud

Route

Kerk San Pablo, Plaza de San Pablo, Jara, Tiro, Trinidad, Rampa de la Aurora, Puente de la Aurora, Pasillo Santa Isabel, Arriola, Atarazanas, Ordoñez, Lateral de la Alameda, Alameda, Larios, Plaza de la Constitución, Granada, Plaza del Carbón, Duque de la Victoria, San Agustín, Patio de los Naranjos, S.I.C.B. Patio de los Naranjos, Cister, Cañón, Postigo de los Abades, Strachan, Larios, Liborio García, Nueva, Especería, Cisneros, Pasillo Santa Isabel, Puente de la Aurora, Rampa de la Aurora, Trinidad, Casa Hermandad.

 

Tip!

Vooral het vertrek van deze troon is bijzonder. De dragers gaan op de knieën om de (te) hoge troon naar buiten te dragen.

 

16:30 - 00:00
Huerto

Route

Casa Hermandad, Plazuela Virgen de la Concepción, Padre Jorge Lamothe, Plaza de la Religiosa Filipense Dolores Márquez, Pasillo Santo Domingo, Plaza Fray Alonso de Santo Tomás, Huerta del Obispo, San Jacinto, Puente de la Esperanza, Ordóñez, Alameda, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Calderería, Plaza Uncibay, Tejón y Rodríguez, Carretería, Rampa de la Aurora, Puente de la Aurora, Mármoles Álvaro de Bazán, Llano de Doña Trinidad Fuentecilla, Cerrojo, Padre Jorge Lamothe, Plazuela Virgen de la Concepción, Casa Hermandad.

16:45 - 01:00
Prendimiento

Route

Casa Hermandad, San Millán, Plaza Maestro Artola, Miguel Bueno Lara, Alameda de Capuchinos, Plaza de Capuchinos, Capuchinos, Cruz del Molinillo, Ollerías, Carretería, Puerta Nueva, Compañía, Fajardo, Fernán González, Plaza Enrique García Herrera, Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda(noord), Alameda, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Calderería, Plaza de Uncibay, Calderería, Casapalma. Cárcer, Álamos, Dos Aceras, Plaza de Montaño, Dos Aceras, Refino, Carrión, Hermosilla, San Millán, Casa Hermandad.

16:45 - 01:00
Salutación

Route

Parroquia de la Santa Cruz y San Felipe Neri, Plazuela Santísimo Cristo de la Sangre, Parras, Cruz del Molinillo, Ollerías, Huerto de las Monjas, Ermitaño, Don Rodrigo, Álvarez, Gigantes, Carretería, Andrés Pérez, Arco de la Cabeza, Plaza Virgen de las Penas, Pozos Dulces, Compañía, Fajardo, Fernán González, Plaza de Camas, Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordoñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza Spínola, Plaza del Siglo, Duque de la Victoria, Cister, Patio de los Naranjos, Cister, Estación Penitencial en la S.I.C.B, Patio de los Naranjos, Cister, San Agustín, Plaza de Jesús Castellanos, Granada, Plaza de la Merced, Madre de Dios, Montaño, Plaza Montaño, Guerrero, Gaona, Plazuela Santísimo Cristo de la Sangre.

15:20 - 00:30
Crucifixión

Route:

Casa Hermandad, Diego de Siloé, Los Negros, Cruz Verde, Refino, Peña, Mariblanca ,Álamos, Puerta de Buenaventura, Plaza del Teatro, Tejón y Rodríguez, Comedias, Nosquera, Carretería, Puerta Nueva, Compañía, Fajardo, Especería, Nueva, Puerta del Mar, Atarazanas, Ordoñez, Lateral Alameda, Alameda Principal, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Duque de la Victoria, San Agustín, Cister, Patio de los Naranjos, Estación de Penitencia en la S.I.C.B., Patio de los Naranjos, Cister, San Agustín, Echegaray, Granada, Méndez Núñez, Plaza de Uncibay, Casapalma, Cárcer, Álamos, Mariblanca, Peña, Refino, Carrión, Diego de Siloé , Casa Hermandad.

16:20 - 22:30
Gitanos

Route

Casa Hermandad, Frailes, Peña, Mariblanca, Plaza del teatro, Comedias, Nosquera, Carretería, Tribuna de los Pobres, Pasillo Santa Isabel, Cisneros, Fernán Gonzalez, Plaza de Camas, Moreno Carbonero, Guillen de Castro, Atarazanas, Ordoñez, Alameda lateral (noord), Alameda Principal, rotonde Marques de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Calderería, Casapalma, Cárcer, Álamos, Plaza de la Merced, Merced, Frailes, Casa Hermandad.

 

Tip!

De processie van de Gitanos (zigeuners) heeft een bijzonder moment ter plaatse van Plaza de la Merced.

Het Christusbeeld en het beeld van de Virgen (Maagd) treffen elkaar op de hoek. Dit gaat gepaard met veel emotie, waarbij de tronos een aantal keer boven de schouders van de drager worden geheven.
 

16:50 - 23:25
Pasión

Route

Kerk los Santos Mártires Ciriaco y Paula, Plaza de los Santos Mártires Ciriaco y Paula, Santa lucía, Plaza Jesús de la Pasión, Santa Lucía, Granada, Plaza de Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Santa María, Cister, Patio de los Naranjos, Estación Penitencial en la S.I.C.B., Patio de los Naranjos, Císter, San Agustín, Duque de la Victoria, Plaza del Siglo, Plaza del Carbón, Plaza de Spínola, Granada, Tribuna, Plaza de la Constitución, Especerías, Nueva, Plaza de Félix Sáenz, Sebastián Souvirón, Plaza Arriola, Atarazanas, Ordóñez, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza de Spínola, Calderería, Plaza de Uncibay, Méndez Nuñez, Comedias, Plaza de los Mártires.

18:45 - 02:00
Estudiantes

Route

Casa Hermandad, Cister, Duque de la Victoria, Plaza del Siglo, Calderería, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Tribuna de los Pobres, Puerta Nueva, Compañía, Fajardo, Fernán González, Moreno Carbonero, Atarazanas, Ordoñez, Alameda (zuid) Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Plaza del Obispo, Molina Larios, Santa María, Cister, Plaza de la Aduana, Alcazabilla, Casa Hermandad.

19:45 - 05:30
Cautivo

Route

Compás de la Trinidad (19.30 uur vertrek nazarenos), Calzada de la Trinidad, plaza de Bailén, Barrera de la Trinidad, Casa Hermandad (vertrek tronos), Plaza de Jesús Cautivo, Trinidad, plaza de Montes, Carril, Mármoles, Puente de la Aurora, Rampa de la Aurora, Cisneros, Fernán González, plaza de Enrique García Herrera , Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda, Alameda Principal, rotonde del Marqués de Larios, Larios, plaza de la Constitución , Granada, Calderería, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Pasillo Santa Isabel, Puente de la Aurora, Rivera del Guadalmedina, Trinidad, plaza de Jesús Cautivo, Casa Hermandad.

 

Tip!

‘El Señor de Málaga’, zoals de Malagueños dit Christusbeeld noemen, is uitermate populair. Alle processies zijn drukbezocht, maar dit zou weleens één van de drukste kunnen zijn. Bij de oversteek over de brug (Puente de Aurora), ‘danst’ het gewaad prachtig op de wind. Een bijzonder schouwspel.

 

19:45 - 02:30
Dolores del Puente

Route

Kerk Santo Domingo Guzmán, Plaza Fray Alonso de Santo Tomás, Pasillo de Santo Domingo, Puente de la Esperanza, Prim, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Granada, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Santa María, Cister, Patio de los Naranjos, Estación Penitencial en la S.I.C.B., Patio de los Naranjos, Cister, San Agustín, Echegaray, Granada, Méndez Núñez, Plaza de Uncibay, Méndez Núñez, Comedias, Nosquera, Carretería, Puerta Nueva, Pasillo Santa Isabel, Rampa de la Aurora, Puente de la Aurora, Mármoles, Álvaro de Bazán, Llano de Doña Trinidad, Polvorista, Plaza Imagen Zurradores, Martinetes, Cerrojo, Pasillo de Santo Domingo, Plaza de Fray Alonso de Santo Tomás.

15:00 - 23:45
Rocio

Route

Casa Hermandad, Párroco Ruiz Furest, Altozano, Cruz Verde, Peña, Mariblanca, Álamos, Carretería, Puerta Nueva, Compañía, Fajardo, Cisneros, Especería, Nueva, Plaza Félix Sáenz, Puerta del Mar, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Duque de la Victoria, San Agustín, Echegaray, Granada, Méndez Núñez, Plaza de Uncibay, Casapalma, Cárcer, Álamos, Madre de Dios, Plaza de la Merced lateral oeste, Plaza de la Merced lateral norte, Calle de la Victoria, Cristo de la Epidemia, Puerto Parejo, Párroco Ruiz Furest, Casa Hermandad.

 

15:45 - 04:30
Nueva Esperanza

Route

Casa Hermandad, Camino de los Castillejos, Magistrado Salvador Barbera, Rosas, Carril de Gamarra, Avda. Carlos de Haya, Plaza Aparejador Federico Bermúdez, Martínez Maldonado, Acto Penitencial Ermita de la Virgen de la Amargura, Mármoles, Peso de la Harina, Don Cristian, Hilera, Acto Penitencial en la Archicofradía del Paso y la Esperanza, Puente de la Esperanza, Prim, Ordoñez, Alameda, rotonde Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Calderería, Plaza de Uncibay, Méndez Nuñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Puerta Nueva, Pasillo Santa Isabel, Rampa de la Aurora, Puente de la Aurora, Avda. de Fátima, Trinidad, Plaza Jesús Cautivo, Trinidad, Plaza de Bailén, Bailén, Natalia, Andalucía, Eugenio Gross, Eduardo San Martín, José María Freuiller, Doctor Lazarraga, carril de Gamarra, Rosas, Magistrado Salvador Barbera, Camino de los Castillos, Casa Hermandad.

 

Tip! 

Zodra de trono langs Tribuna de los pobres komt (tribune van de armen), laten de dragers de trono ‘wiegen’ op de muziek. De tribune (vaste trappen) kun je vinden in de hoek van calle Carreteria aan de kant van de rivier.

17:25 - 01:00
Penas

Route

Plazuela Virgen de las Penas, Pozos Dulces, Compañía, Fajardo, Cisneros, Especerías, Nueva, Puerta del Mar, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (links), Alameda Principal, rotonde Larios, Plaza de la Constitución, Granada, Plaza de Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Santa María, Císter, Patio de los Naranjos, Estación en la SICB, Patio de los Naranjos, Císter, San Agustín, Granada, Méndez Núñez, Plaza de Uncibay, Méndez Núñez, Comedias, Nosquera, Carretería, Andrés Pérez, Arco de la Cabeza, Plazuela Virgen de las Penas.

Tip!

Loop in de ochtenduren binnen bij het broederschapshuis van Virgen de las Penas (adres: Plazuela Virgen de las Penas). Hier zie je de prachtige mantel van bloemen van dichtbij. Kijk ook even omhoog naar de prachtige plafondschildering in het gebouw.

18:00 - 01:15
Rescate

Route

Casa Hermandad, Agua, Victoria, Plaza de María Guerrero, Plaza de la Merced (zuid), Álamos, Carretería, Puerta Nueva, Pasillo Santa Isabel, Plaza de Arriola, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Calderería, Plaza de Uncibay, Casapalma, Álamos, Cárcer, Plaza Jerónimo Cuervo, Ramos Marín, Gómez Pallete, Plaza de la Merced (noord), Victoria, Agua, Casa Hermandad.

19:00 - 03:00
Estrella

Route

Casa Hermandad, Jorge Lamothe, Cerrojo, Plaza Dolores Márquez, Pasillo Santo Domingo, Puente de la Esperanza, Prim, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Calderería, Plaza de Uncibay, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Puerta Nueva, Pasillo Santa Isabel, Rampa y Puente de la Aurora, Mármoles, Álvaro de Bazán, Llano de doña Trinidad, Fuentecilla, Cerrojo, Jorge Lamothe, Casa Hermandad.

19:15 - 01:30
Sentencia

Route

Casa Hermandad, Frailes, Merced, Plaza de la Merced (noord), Plaza de la Merced (oost), Plaza de la Merced (zuid), Álamos, Carretería, Puerta Nueva, Fajardo, Fernán González, Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza de Spínola, Calderería, Plaza de Uncibay, Casapalma, Cárcer, Plaza de Jerónimo Cuervo, Ramos Marín, Frailes, Casa Hermandad.

16:00 - 01:00
Salesianos

Route

Santuario de María Auxiliadora, Eduardo Domínguez Ávila, Plaza de Capuchinos, Calle de Capuchinos, Cruz del Molinillo, Ollerías, Carretería, Puerta Nueva, Pasillo de Santa Isabel, Plaza de Arriola, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Santa María, Cister, Patio de los Naranjos, Estación Penitencia en la S.I.C.B, Patio de los Naranjos, Cister, San Agustín, Echegaray, Granada, Plaza Jesús Castellanos, Granada, Plaza de la Merced (zuid), Álamos, Cárcer, Madre de Dios, Montaño, Dos Aceras, Carrera de Capuchinos, Plaza de Capuchinos, Eduardo Domínguez Ávila.

16:50 - 00:40
Mediadora

Route

Ferrocarril del Puerto, Fernán Núñez, Avda. Ingeniero José María Garnica, Cuarteles, Plaza de Toros Vieja, Ancha del Carmen, Avda. de la Aurora, Puente de la Misericordia, Linaje, Alameda de Colón, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Duque de la Victoria, San Agustín, Cister, Patios de los Naranjos, Estación Penitencia en la S.I.C.B, Patio de los Naranjos, Cister, Cañón, Cortina del Muelle, Plaza de la Marina, Paseo Peatonal Sur, Vendeja, Linaje, Puente de la Misericordia, Cuarteles, Medellín, Peregrino, Plaza de Toros Vieja, Cuarteles, Avda. Ingeniero José María Garnica.

17:15 - 00:30
Fusionadas

Route

Kerk San Juan Bautista, San Juan, Calderón de la Barca, Fernán González, Especerías, Nueva, Plaza de Félix Sáenz, Puerta del Mar, Atarazanas, Ordoñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios , Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Granada, Plaza de Uncibay, Méndez Núñez, Comedias, Nosquera, Carretería, Tribuna de los Pobres, Puerta Nueva, Fajardo, Cisneros, Fernán González, Calderón de la Barca.

18:45 - 01:30
El Rico

Route

Casa Hermandad, Victoria, Plaza de Jesús “El Rico”, Alcazabilla, Plaza de la Aduana, Cister, Santa María, Molina Larios, Plaza del Obispo, Molina Larios, Plaza de la Marina, Alameda (zuid), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Duque de la Victoria, San Agustín, Cister, Plaza de la Aduana, Alcazabilla, Plaza de Jesús “El Rico”, Victoria, Casa Hermandad.

Tip!

De processie van El Rico staat ondermeer bekend om het bijzondere feit dat er tijdens de processie een gevangene wordt vrijgelaten. Ieder jaar is er één gevangene uitverkoren. Uiteraard is dit nooit een zware crimineel. Na aankomst van de processie bij de kathedraal vind er een ceremonie plaats. Daarna mag de gevangene in vrijheid verder. Deze kiest er soms voor om mee te lopen tijdens het resterende deel van de processie. Bovenstaande vind allemaal plaats op Plaza del Obispo

 

19:00 - 00:00
Paloma

Route

Kapel Casa Hermandad, Plaza de San Francisco, Carretería, Puerta Nueva, Pasillo Santa Isabel, Arriola, Atarazanas, Hoyo Espartero, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Granada, Plaza Uncibay, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Plaza de San Francisco.

20:00 - 02:15
Sangre

Route

Iglesia de San Felipe Neri (vertrek Nazarenos), Plazuela Santísimo Cristo de la Sangre, Guerrero, Dos Aceras, Casa Hermandad (vertrek Tronos), Carretería, Tribuna de los Pobres, Cisneros, Fernán González, Plaza de Camas, Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Sagasta, Plaza Félix Sáenz, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Calderería, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Álamos, Casa Hermandad.

23:30 - 04:30
Experiración

Route

Casa Hermandad, Plaza de Don Enrique Navarro, Avda. de Andalucía, Puente de Tetuán, Alameda, rotonde Márques de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Plaza del Obispo, Molina Larios, Strachan, Larios, Liborio García, Mesón de Vélez, Antonio Baena Gómez, Martínez, Atarazanas, Puente de la Esperanza, Hilera, Nazareno del Paso, Avda. Andalucía, Cristo de la Expiración, Plaza de Don Enrique Navarro, Casa Hermandad.

00:15 - 04:30
Vera Cruz

Route

Kerk San Juan Bautista, San Juan, Plaza de Félix Sáenz, Puerta del Mar, Esquina Tomás Heredia, Alameda Principal (zuid), Alameda Principal, rotonde Marqués de Larios, calle Marqués de Larios, tribune, Granada, Plaza de Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Granada, Molina Larios, Plaza del Obispo, Molina Larios, Strachan, Larios, Liborio García, Nueva, Plaza Félix Sáenz, San Juan.

15:10 - 22:40
Santa Cruz

Route

Kerk San Felipe Neri, Gaona, Guerrero, Dos Aceras, Álamos, Carretería, Andrés Pérez, Arcos de la Cabeza, Pozos Dulces, Compañía, Fajardo, Fernán González, Plaza Enrique García-Herrera, Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Atarazanas, Prim, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Duque de la Victoria, San Agustín, Císter, Patio de los Naranjos, Estación Penitencia S.I.C.B, Císter, San Agustín, Granada, Plaza de la Merced, Madre de Dios, Montaño, Plaza Montaño, Guerrero, Gaona.

17:15 - 00:30
Viñeros

Route

Kerk Santa Catalina, Andrés Pérez, Carretería, Gigantes, Viento, Cobertizo del Malaver, Plaza de los Viñeros, Biedmas, Carretería, Puerta Nueva, Compañía, Fajardo, Cisneros, Especerías, Nueva, Plaza Félix Sáenz, Sagasta, Plaza Arriola, Ordóñez, Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del de Carbón, Molina Larios, Santa María, Patio de los Naranjos, Estación Penitencia en la S.I.C.B, Patio de los Naranjos, Cister, San Agustín, Echegaray, Plaza Uncibay, Méndez Núñez, Comedias, Nosquera, Carretería, Biedmas, Plaza de los Viñeros, Casa Hermandad.

17:20 - 01:30
Cena

Route

Casa Hermandad, Compañía, Fajardo, Fernán González, Plaza Enrique García-Herrera, Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Santa Maria, Cister, Alcazabilla, Plaza de la Merced, Álamos, Carretería, Puerta Nueva, Casa Hermandad.

 

19:15 - 03:40
Zamarilla

Route

Ermita-Casa de Hermandad, Calle Mármoles, Puente de la Aurora, Rampa de la Aurora, Cisneros, Fernán González, Plza. Enrique García Herrera, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Marqués de Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Calderería, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Tribuna de los Pobres, Pasillo de Santa Isabel, Rampa de la Aurora, Puente de la Aurora, Calle Mármoles.

19:50 - 01:50
Mena

Route

Casa Hermandad, Plaza de Fray Alonso de Santo Tomás, Plaza de la Legión Española, Cerezuela, Hilera, Avenida Andalucía, Puente de Tetuán, Alameda, rotonde Marqués, Larios, tribune, Granada, Plaza Espínola, Calderería, Plaza Uncibay, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Puerta Nueva, Compañía, Fajardo, Fernán Gonzalez, Moreno Carbonero, Sebastián Souviron, Plaza de Arriola, Hoyo Espartero, Prim, Puente de la Esperanza, Cerezuela, Plaza de la Legión Española, Plaza de Fray Alonso de Santo Tomás, Casa Hermandad.

 

Tip!

Deze processie is uitermate populair in Málaga. Dit komt door de betrokkenheid van La Legión. Ze komen rond 11.00 uur in de haven van Málaga en marcheren al zingend naar de kerk. In een bijzondere ceremonie brengen ze het beeld van Jezus over naar het broederschapshuis dat aan hetzelfde plein ligt.

 

Aankomst La Legión in de haven

 

 

Overbrenging beeld Christus
Plaza de La Legión

 

 

Wisseling van de wacht 
Te zien tijdens de wakes in de dagen voorafgaand aan de processie.

 

20:35 - 02:30
Misericordia

Route

Casa Hermandad, La Serna, Ancha del Carmen, Av. De la Aurora, Puente de la Misericordia, Linaje, Alameda de Colón, Alameda Principal, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Siglo, Plaza del Carbón, Molina Larios, Plaza del Obispo, Molina Larios, Plaza de la Marina, Alameda (zuid), Córdoba, Vendeja, Linaje, Puente de la Misericordia, Av. de la Aurora, Ancha del Carmen, La Serna, Casa Hermandad

22:50 - 05:00
Esperanza

Route

Basiliek van la Esperanza, Glorieta Lola Carrera, Hilera, Puente de la Esperanza, Prim, Calle Ordoñez, Alameda Principal (noord), Alameda Principal, rotonde Marqués de Larios, Marqués de Larios, tribune, Granada, Plaza de Spínola, Calderería, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Puerta Nueva, Compañía, Fajardo, Cisneros, Fernán González, Plaza Enrique Garcia Herrera (Camas), Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Calle Atarazanas, Prim, Puente de la Esperanza, Hilera, Glorieta Lola Carrera, Basiliek van la Esperanza.

 

Tip!

Voor de processie uit strooit men takjes rozemarijn uit over de straat.

15:15 - 00:30
Monte Calvario

Route

Ermita del Monte Calvario (vertrek 15:15 uur), Vía Dolorosa del Calvario, Amargura, plaza de Alfonso XII, plaza del Santuario, Basílica y Real Santuario de Santa María de la Victoria (Vertrek Basiliek 15:50 uur), plaza del Santuario, Compás de la Victoria, plaza de la Victoria, Altozano, Cruz Verde, Peña, Mariblanca, Puerta de Buenaventura, plaza del Teatro, Comedias, Santa Lucía, Granada, plaza de la Constitución (noord), Especería, Nueva, plaza de Félix Sáenz, Sagasta, plaza de Arriola, Atarazanas, Ordóñez, Alameda Principal (noord), Alameda Principal, Marqués de Larios, tribune, plaza de la Constitución, Granada, plaza de Spínola, plaza del Carbón, plaza del Siglo, Molina Larios, Santa María, Patio de los Naranjos, Estación de Penitencia en la S.I.B. Catedral, Patio de los Naranjos, San Agustín, Echegaray, Granada, plaza de Jesús Castellanos, Granada, plaza de la Merced, Victoria, plaza de la Victoria, Compás de la Victoria, plaza del Santuario, Basílica y Real Santuario de Santa María de la Victoria (entree).

16:45 - 01:15
Descendimiento

Route

Doctor Noble, Paseo de Reding, Avenida de Cervantes, Cortina del Muelle, Postigo de los Abades, Molina Larios, Sancha de Lara, Martínez, Puerta del Mar, Plaza Félix Sáez, Sebastián Souviron, Moreno Carbonero, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Marqués de Larios, tribune, Granada, Plaza de Carbón, Plaza del Siglo, Molina Larios, Santa María, Patio de los Naranjos, Estación de Penitencia S.I.C.B., Patio de los Naranjos, Cister, Plaza de la Aduana, Pintor Nogales, Paseo del Parque (wandelboulevard), Paseo de Reding, Doctor Noble.

17:45 - 02:15
Amor

Route

Santuario de Santa María de la Victoria (vertrek nazarenos), Plazuela Cristo del Amor, Tendilla, Fernando el Católico (vertrek tronen), San Patricio, Compás de la Victoria, Victoria, Plaza María Guerrero, Álamos, Carretería, Puerta Nueva, Fajardo, Fernán González, Plaza de Enrique García Herrera, Moreno Carbonero, Atarazanas, Ordóñez, Alameda Principal, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Calderería, Plaza Uncibay, Casapalma, Cárcer, Zorrilla, Ramos Marín, Frailes, Cruz Verde, Altozano, Plaza de la Victoria, Cristo de la Epidemia, Gordón, Fernando el Católico, Casa Hermandad.

17:50 - 23:30
Dolores

Route

San Juan, Plaza de Félix Sáenz, Plaza Sebastián Souvirón, Plaza de Arriola, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Duque de la Victoria, San Agustín, Cister, Patio de los Naranjos, S.I.C.B., Patio de los Naranjos, Cister, San Agustín, Echegaray, Granada, Plaza Uncibay, Méndez Núñez, Comedias, Nosquera, Carretería, Puerta Nueva, Fajardo, Fernán González, Calderón de la Barca, San Juan.

 

18:45 - 01:45
Traslado

Route

Casa Hermandad, Trinidad, Rampa de la Aurora, Puente de la Aurora, Pasillo de Santa Isabel, Plaza de Arriola, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Calderería, Plaza de Uncibay, Méndez Núñez, Comedías, Nosquera, Carretería, Pasillo de Santa Isabel, Rampa de la Aurora, Puente de la Aurora, Trinidad, Iglesia de San Pablo, Juan de Austria.

19:35 - 02:00
Piedad

Route

Casa Hermandad, Alderete, San Bartolomé, Molinillo, Ollerías, Carretería, Tribuna de los Pobres, Puerta Nueva, Fajardo, Fernán González, Plaza Enrique García Herrera, Moreno Carbonero, Atarazanas, Ordoñez, Alameda, Larios, tribune, Plaza de la Constitución, Granada, Calderería, Plaza Uncibay, Méndez Núñez, Tejón y Rodríguez, Carretería, Ollerías, Cruz del Molinillo, Alderete, Casa Hermandad.

20:00 - 02:05
Sepulcro

Route

Casa Hermandad, Alcazabilla, Jardines de Manuel Atencia García, Plaza de María Guerrero, Plaza de la Merced, Álamos, Carretería, Pasillo de Santa Isabel, Puerta Nueva, Plaza de Arriola, Ordóñez, Alameda Principal (noord), Alameda Principal, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza Spínola, Plaza del Carbón, Plaza del Siglo, Duque de la Victoria, San Agustín, Císter, Plaza de la Aduana, Alcazabilla, Casa Hermandad.

22:25 - 03:00
Servitas

Route

Kerk San Felipe Neri, Gaona, Dos Aceras, Carretería, Andrés Pérez, Arco de la Cabeza, Pozos Dulces, Compañía, Fajardo, Cisneros, Especerías, Nueva, Plaza Félix Sáenz, Puerta del Mar, Atarazanas, Ordóñez, Alameda (noord), Alameda, rotonde Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza de Spínola, Calderería, Plaza de Uncibay, Méndez Núñez, Plaza del Teatro, Álamos, Dos Aceras, Gaona.

 

TIP!

De straatverlichting in het historisch centrum gaat speciaal voor deze processie uit. Alleen kaarslicht maakt deze processie extra indrukwekkend.

10:00 - 14:30
Resucitado

Route

Kerk San Julián, Nosquera, Comedias, Santa Lucía, Granada, Plaza de la Constitución, Especería, Nueva, Plaza de Félix Sáenz, Sagasta, Guillén de Castro, Atarazanas, Ordóñez, Alameda Principal (noord), Alameda, Marqués de Larios, Larios, tribune, Granada, Plaza de Spínola, Plaza del Carbón, Calderería, Méndez Núñez, Comedias, Nosquera.

 

TIP!

De laatste processie van de Semana Santa. Leden van alle aangesloten broederschappen Agrupación de Cofradías lopen mee in deze processie.

 

Select date to see events.